O firmie

Remonty i wykończenia wnętrz

Remonty i wykończenia wnętrz- to coś co robimy od ponad 15 lat. Choć jako samodzielna firma istniejemy dopiero od 2010 roku, każdy z naszych pracowników może pochwalić się naprawdę pokaźną ilością wykonanych wylewek, dociepleń, położonej glazury czy terakoty. Posiadamy i oferujemy zatem Państwu naszą wiedzę i doświadczenie.

Remonty mieszkań

Jako nowoczesna firma służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów, dostosowanych do każdego budżetu i potrzeb. Każdorazowo udostępniamy kosztorys wykonanych prac. Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego wykonując remonty w Kielcach, Końskich, Skarżysku, Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, jak również w Przysusze, Drzewicy. Na życzenie Klienta dojedziemy też w  inne miejsce w Polsce.

Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz domów i mieszkań w tym zabudowy, adaptacje poddaszy, docieplenia, posadzki, tapetowanie i wszystko co potrzeba by Państwa mieszkanie wyglądało dokładnie tak jak sobie wymarzyliście.

Jako niewielka, troszcząca się o swoją renomę firma dbamy o terminowość i jakość wykonywanych prac, albowiem nic nie jest dla nas lepszą reklamą niż zadowoleni Klienci.

Salon, kuchnia, łazienka, poddasze – z nami każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentujących wykonane przez nas prace remontowo-budowlane. Znajdą tam Państwo zarówno zdjęcia pokazujące estetyczną stronę naszej pracy – płytki, montaż oświetlenia, ułożone podłogi, tapety, jak i tą mniej estetyczną część, jednak niemniej ważną – docieplenia, wylewki, gładzie – czyli podstawę pięknie wykończonego mieszkania.

Każdy dom to dla nas wyzwanie i okazja do stworzenia czegoś niepowtarzalnego, jakościowego, czegoś z czego my będziemy dumni i co sprawi, że nasi Klienci będą mogli z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym.